Aktuāli: vēl higiēniskāka uzkopšana

Profesionālā uzkopšanas inventāra un sistēmu ražotājs TTS piedāvā uzkopšanu padarīt vēl higiēniskāku, savā sortimentā iekļaujot ar darba šķīdumu (vai dezinfekcijas līdzekli) piesūcināmas vienreizējās uzkopšanas drānas, kuras ērti sagatavot, izmantojot jau zināmos 4 litru plastmasas spaiņus apvienojumā ar hermētisku plastmasas vāku, kurā iestrādāta sprausla parocīgai šo drānu dozēšnai.

Viss ir pavisam vienkārši!

Ņemot vērā esošo situāciju, higiēnas prasību izpilde ir svarīgāka kā jelkad. 
Šī sistēma ir HIGIĒNISKA - vienā reizē tiek dozēta viena ar šķīdumu piesūcināta vienreizējās lietošanas salvete, kuru pēc lietošanas tiek izmesta, nākamajai uzkopšanas zonai ņemot jaunu salveti. Tādā veidā tiek izslēgta netīrumu pārnešana no vienas vietas uz citu. Salvetes ir pietiekami izturīgas un ar labu uzsūktspēju, un atšķirībā no papīra, uzkopšanas brīdī neplīsīs. Nesamitrinātā veidā tās ir ideālas lietošanai rūpnieciskā vidē, jo tās labi uzsūc eļļainus netīrumus, kā arī tām ir laba noturība pret šķīdinātājiem.

Salvešu lietošana ir DROŠA, jo tās tiek sagatavots atbilstošs šķīdums, kurš vienmērīgi sasūcas salvetēs.

SAUDZĒJOT VIDI. Neskatoties uz to, ka salvetes ir vienreizējās lietošanas, to efektivitāte, kā arī precīzā darba šķīduma sagatavošana palīdz samazināt ķīmiskā līdzekļa patēriņu, iepakojumam izmantotās plastmasas, kā arī uzkopšanā izmantotā ūdens daudzumu.
Nevar nepieminēt, ka sava inventāra ražošanā TTS izmanto sertificētu pārstrādāto plastmasu - PSV - Second Life Plastic. 

Kods Preces nosaukums
7500-02 Vienreizējās lietošanas salvetes rullī, 90 gab.
3360-02 Spainis, dzeltens, 4 litri
3361-02 Spainis, sarkans, 4 litri
3362-02 Spainis, zils, 4 litri
3363-02 Spainis, zaļš, 4 litri
3385-02 Hermētisks vāks ar sprauslu 4 litri spaiņiem