Dezinficējošas putu ziepes OxyBAC EXTRA, 1L

Preces nr.
OXYEX1LSC
Mērv.
GAB.
Jūsu cena
EUR 15.28
PVN 21%
EUR 3.209
Cena ar PVN
EUR 18.489
Pieejamība
>10

Dezinficējošas putu ziepes OxyBAC EXTRA, 1L apraksts:

OxyBAC® Extra FOAM Wash ir ļoti efektīvas, smaržvielas un krāsvielas nesaturošas, plaša iedarbības spektra antibakteriālās putas roku mazgāšanai, apvienojot akselerētā ūdeņraža peroksīdu (Accelerated Hydrogen Perokside®) ar Deb Foam Technology™ (Deb putu tehnoloģiju) un DoubleDOSE™ dozatoru.

PIELIETOJUMS
Higiēniskai roku mazgāšanai augsta riska vidē pārtikas pārstrādes uzņēmumos, kur:
1) nepieciešams augsts biocīda efektivitātes standarts iespējamu pārtikas drošību apdraudošu patogēnu iznīcināšanai un
2) nepieciešams augstvērtīgs tīrīšanas sniegums, likvidējot taukainus netīrumus, piemēram, augu un dzīvnieku eļļas, taukus, kā arī pārtikas sastāvdaļas un maisījumus, arī miltus, mīklu un tās izstrādājumus.

 

• Unikāls līdzeklis ar plaša spektra antibakteriālo iedarbību: Satur Accelerated Hydrogen Peroxide® (akselerētā ūdeņraža peroksīda tehnoloģiju) - patentētu sinerģisku ierasti lietoto sastāvdaļu kombināciju, kas apvienojumā ar nelielu daudzumu ūdeņraža peroksīdu, ir īpaši efektīvs pret plašu baktēriju, raugu un vīrusu spektru.
• Atbilst normai EN1499: izmantojot unikālo DoubleDOSE™ dozatoru, atbilst normai EN1499, lietojot 1 devu (1,5 ml) līdzekļa 30 sekundes, kas ir roku mazgāšanas līdzekļu “dezinfekcijas līdzekļu un antiseptiķu” in vivo bakteriālā testa Eiropas “zelta standarts”.
• Nepastāv mikrobu rezistences iespējamība: Nonākot saskarē ar mikrobiem, ūdeņraža peroksīds atbrīvo brīvos radikāļus, kas iedarbojas atsevišķi uz vairākiem šūnu mērķiem, lai iznīcinātu mikrobus veidā, kas nerada rezistenci.
• Hipoalerģisks: Veidots tā, lai tam būtu zema ādas alerģiju iespējamība, un līdzekli izvērtējis neatkarīgs toksikologs, to apstiprinot kā hipoalerģisku.
• Drošāks videi: Atšķirībā no citiem pretmikrobu līdzekļiem, ūdeņraža peroksīds sadalās skābeklī un ūdenī, nodrošinot to, ka pēc tā lietošanas netiek radīts nekāds toksisks vides piesārņojums.
• Bagātīgas putas: Apvieno maigas amfotērās virsmaktīvās vielas ar organiskām stabilizējošām molekulām, lai radītu bagātīgu putu formulu, kas ir patīkama ādai gan lietošanas laikā, gan pēc.
• Drošs vietām, kur tiek strādāts ar pārtiku: Nesatur ne smaržvielas, ne krāsvielas. Sastāvu pārbaudījusi neatkarīga institūcija un secinājusi, ka tam nepastāv potenciāls sabojāt pārtiku. Produktam ir HACCP International sertifikācija.
• Ātriedarbīgs: Sastāvs izstrādāts tā, lai nodrošinātu efektīvu mazgāšanu visās ar pārtikas pārstrādi saistītās vidēs, jo īpaši tur, kur taukainas rokas ir ierasta lieta.
• Izcilas tīrīšanas īpašības: Deb Foam Technology™ nodrošina zemu virsmas spriegumu, kas ļauj noturīgās putas vienmērīgi uzklāt visās plaukstu daļās, tādējādi nodrošinot ātrāku to iedarbību.
• Ātri noskalojams: Putas ir viegli un ātri noskalojamas, neatstāj pārpalikumus ne uz ādas, ne izlietnē.
• Uzlabo ādas stāvokli: Satur mitrinošas vielas, lai āda būtu maiga un kondicionēta. Dermatologa apstiprinājums: nekairina ādu.
• Samazina lietošanas izmaksas: OxyBAC®putu spēks, apvienots ar kontrolētu dozēšanu, nodrošina to, ka katrā līdzekļa lietošanas reizē tiek dozēts nepieciešamais produkta daudzums, tādējādi samazinot atkritumu daudzumu.
• Higiēnisks kārtridžs: Ražošanas procesā kārtridžs un patentētais putu pumpis (dozators) tiek ultrasoniski noslēgts, lai nepieļautu gaisa iekļūšanu kārtridžā, tā lietošanas laikā, tādējādi samazinot ārējā piesārņojuma iespējamo risku un veicinot produkta pilnīgāku izlietošanu.

SVARĪGI!
HACCP SERTIFIKĀCIJA:

Šis produkts saņēmis HACCP International sertifikāciju, apliecinot, ka tā lietošana pārtikas pārstrādes uzņēmumos ir droša un piemērota iestādēm, kas realizē pārtikas drošuma programmu, kas veidota saskaņā ar HACCP.

Aromāts
bez aromāta
Tilpums
1 l