Par mums

SIA „BG” ir uzņēmums, kurš jau 29 gadus veiksmīgi darbojas saimniecības un higiēnas preču, profesionālo uzkopšanas līdzekļu, iekārtu un inventāra tirdzniecībā Latvijā, jomas profesionāļiem nodrošinot visu nepieciešamo tīras un sakoptas vides radīšanā.
Visu šo uzņēmuma darbības gadu laikā, esam spējuši pielāgoties konkurences apstākļiem tirgū, strauji augošajām preču kvalitātes prasībām un pastāvīgi pieaugošam preču pieprasījumam – tikusi ieviesta mūsdienīga darba organizācija un apkalpošanas formas, kuras atbilst ikviena klienta interesēm.

Kopš 2009. gada esam lielākās Eiropas vairumtirgotāju asociācijas IGEFA un INPACS pilntiesīgs asociētais biedrs, līdz ar to mums ir iespēja piedāvāt saviem klientiem šīs grupas pārstāvēto ražotāju produkciju, kā arī starptautiskiem klientiem nodrošināt tādu pašu preču sortimentu un servisu kā jebkurā Eiropas valstī, kur ir pārstāvēts INPACS.

SIA „BG” Latvijas tirgū piedāvātie profesionālie uzkopšanas un dezinfekcijas līdzekļi, uzkopšanas inventārs, higiēnas preces un uzkopšanas iekārtas ir ražotas atbilstoši Eiropas Savienības normām un atbilst visām noteiktajām prasībām, ko arī apliecina pārstāvēto produkcijas ražotāju kvalitātes sertifikāti. Visi uzkopšanas līdzekļi tiek nodrošināti ar nepieciešamo dokumentāciju (drošības datu lapām un produktu informācijas lapām), kas to lietotājam sniedz papildus drošību un informāciju par izmantojamo produktu. Domājot par vidi, tirdzniecībā piedāvājam arī videi draudzīgus uzkopšanas līdzekļus, kas ir gan sertificēti, gan saņēmuši eko marķējumu.

Klientu darbības efektivitātes paaugstināšanai, saviem klientiem piedāvājam kompleksus uzkopšanas risinājumus, kas sevī ietver uzkopšanas inventāru, ratus, mazgāšanas līdzekļus, grīdu uzkopšanas iekārtas, mopu mazgājamās mašīnas, šķidros mazgāšanas līdzekļus un to dozēšanas iekārtas, kā arī veicam uzkopšanas kvalitātes auditus, klientu apmācību un izstrādājam uzkopšanas programmas.

Ar prieku palīdzēsim parūpēties par tīrību un higiēnu jūsu uzņēmumā, lai jūs simtprocentīgi varētu pievērsties sava uzņēmuma tiešajai darbībai!

Jūsu BG