Jaunums no Tana Professional - BIOBACT

Pateicoties Tana Professional savam produktu klāstam esam pievienojuši jaunus, videi draudzīgus nepatīkamās smakas neitralizējošus līdzekļus: BIOBACT clean un BIOBACT scent.

KONCENTRĀTS Biotehnoloģisks, pH neitrāls tīrīšanas līdzeklis, kas vienlaikus gan tīra, gan likvidē nepatīkamu smaku.
Regulāra BIOBACT clean izmantošana pat novērš atkārtotu organisko netīrumu (piemēram, celulozes, tauku, olbaltumvielu un cietes) uzkrāšanos. 100% izgatavots no dabiskajiem mikroorganismiem, BIOBACT clean ir drošs lietošanā un drošs apkārtējai videi (nav marķējams ar bīstamības simboliem).
Tilpums: 1 litrs, kods: 714707

LIETOŠANAI GATAVS LĪDZEKLIS BIOBACT scent nevis vienkārši nomaskē nepatīkamu smaku, bet gan efektīvi likvidē organiskās vielas, piemēram, urīna un pārtikas atliekas, kas ir galvenais nepatīkamas smakas cēlonis. Turklāt regulāra līdzekļa izmantošana pat novērš atkārtotu nepatīkamas smakas veidošanos.
Bīstamo sastāvdaļu pilnīga izslēgšana no produkta sastāva nodrošina, ka BIOBACT scent ir materiālus saudzējošs, gaisu atsvaidzinošs un universāls tīrīšanas līdzeklis, piemēram, sanitārajām zonām, veco ļaužu pansionātiem, restorāniem, viesnīcām u.tml. zonām.
Tilpums: 500 ml, kods: 714709

Tilpums: 1 litrs, kods: 714708

Vairāk informācijas par līdzekļiem jautājiet savam tirdzniecības pārstāvim, kā arī gaidīsim jūs mūsu tirdzniecības zālē Bukultu ielā 9, Rīgā.