Roku salvetes vai žāvētāji?

Vai zinājāt, ka 43 % cilvēku jūtas nedroši, ienākot tualetes telpā ar roku žāvētājiem?Cilvēki ir pauduši savu viedokli. Viņi vairs nejūtas droši, izmantojot roku žāvētājus

Nesenā aptaujā 75 % respondentu piekrita apgalvojumam “Es vēlētos, lai vairāk vietās papīra roku dvieļi tiktu piedāvāti kā alternatīva roku žāvētājiem” un 43 % atzina, ka “jūtas nedroši, ieejot tualetes telpā, kurā ir roku žāvētāji”. Turklāt noskaidrots, ka gaisa strūklas roku žāvētāji vidē izplata līdz 10 reizēm vairāk mikrobu.* Covid-19 pandēmijas kontekstā šī ir kļuvusi par aktuālu problēmu, ar kuru saskaras telpu pārvaldnieki visā pasaulē.

Mums ir pieejams viegls risinājums. Tork PeakServe® Continuous roku dvieļu sistēma ir higiēniska sistēma, kurai pieskaras tikai viens lietotājs un kas izmanto par 50 % saplacinātus dvieļu saiņus, lai panāktu visaugstāko kapacitāti tirgū un nodrošinātu, ka roku dvieļi ir vienmēr pieejami.

Ātrās uzvaras

  1. Ļaujiet saviem lietotājiem justies droši. Papīra dvieļi ir higiēniskākais veids, kā nosusināt rokas, un tāpēc tie ir ieteicami vidēs, kurās ir ļoti nozīmīgi ievērot higiēnu.**
  2. Papīra dvieļi nosusina daudz ātrāk nekā roku žāvētāji. Ja lietotāji var ātri paņemt dvieli un doties tālāk, jūs izvairāties no rindām un uzlabojat roku higiēnu un sociālās distancēšanās iespēju.
  3. Pateicoties paplašinātajai “Tork PeakServe” turētāju līnijai, jūs varat apkalpot tualetes telpas ar dažādām cilvēku plūsmām, izvietojumu un izmēru, izmantojot vienus un tos pašus uzpildes materiālus, un tādējādi atvieglot apkopēju darbu.

Mūsu sortimentā šobrīd pieejamie Tork PeakServe® produkti

Kods          Nosaukums                                                                                          Parametri
552500 Roku salvešu / dvieļu dozators Tork PeakServe® Continuous H5 platmasa, balts
552508 Roku salvešu / dvieļu dozators Tork PeakServe® Continuous H5 plastmasa, melns
552550 Roku salvešu / dvieļu dozators Tork PeakServe® Mini Continuous H5 platmasa, balts
100585 Roku salvetes Tork PeakServe® Continuous H5 (1 kārta, 12 gab/iepak.) 410 salvetes paciņā, baltas

 

 

* Best et al, J Hosp Infection, 2014
** Huang, C Mayo Clinic, 2011

Par aptauju
Aptauju 2020. gada 8.–13. aprīlī veica “United Minds” sadarbībā ar “CINT”. Aptaujā tika pētīti četri tirgi: Vācija, Francija, Spānija un Zviedrija. Uz aptaujas jautājumiem kopā atbildēja 4035 respondenti.