SANET extreme - perfekts risinājums sanitārajām telpām

Ziepju paliekas, katlakmens nosēdumi, kosmētikas nosēdumi un rūsa? Mums ir videi draudzīgs risinājums jūsu sanitārajām telpām! Pateicoties SANET extreme inovatīvajam līdzekļa sastāvam, tiek nodrošināts izcils rezultāts, risinot katru no šīm minētajām problēmām. Rezultāts - mirdzoši tīras  virsmas bez nepieciešamības tīrīšanas procesu atkārtot vēlreiz.

Kas nav mazsvarīgi, materiālu saudzējošā SANET extreme formula notīra visa veida standarta elementus un furnitūru, piemēram, hroma furnitūru, keramikas flīzes, porcelāna priekšmetus u.c., saglabājot to kvalitāti un nebojājot virsmu.  SANET extreme nodrošina visas priekšrocības, ko garantē efektīvs, ekonomisks un laiku ietaupošs sanitārais tīrīšanas līdzeklis. Līdzekļa patīkamais aromāts rada svaiguma sajūtu sanitārajās telpās.

Pielietojuma sfēra:
Piemērots visām pret skābi izturīgām virsmām vannasistabās un sanitārajās telpās, piemēram, flīzēm, hromētiem elementiem, porcelānam, nerūsošajam tēraudam, keramikai, gumijas flīzēm u.c.

Nav piemērots pret skābi neizturīgiem dabiskajiem akmeņiem (piemēram, marmoram) un pret skābi neizturīgām virsmām, piemēram, emaljai un poliamīdam. Pirms lietošanas pārbaudiet materiālu saderību, it īpaši plastmasu. Noskalojiet ar ūdeni, it īpaši, ja līdzekli lietojat koncentrētā veidā.