Vasko grīdu par labāko cenu

Lieliska iespēja sakopt grīdas, izmantojot DIVERSEY profesionālos līdzekļus, izvēloties pusmatēto grīdu vasku TASKI Jontec Luna, matēto grīdu vasku TASKI Jontec Matt & grīdu vaska noņemšanas līdzekli TASKI Jontec Nr.1 par labāko cenu šajā sezonā.

Art. 11694
TASKI Jontec Luna ir plaši pielietojams grīdas aizsargslānis uz polimēru bāzes zīdaini spīdīga grīdas pārklājuma iegūšanai. Produkts piešķir grīdai vienmērīgi skaistu spīdumu, veido īpaši noturīgu aizsargkārtu, kas pasargā grīdu no ātras nodilšanas un atvieglo ikdienas uzkopšanu, kā arī samazina grīdas slīdēšanu, saskaņā ar starptautiskajiem standartiem (ASTM D-2047). Tas ātri žūst un pielietojams visdažādāko grīdu segumiem, piem., vinila, PVC, linoleja, akmens, koka, korķa un betona grīdām.

CENA: 27,85 EUR + PVN
Akcija spēkā, kamēr prece noliktavā.
Parastā cena: 35,02 EUR + PVN


Art. 11695
TASKI Jontec Matt 
piemērots visu veidu cietiem grīdu segumiem, piem., PVC, linolejam, vinilazbesta, mākslīgā akmens un gludā dabīgā akmens grīdām. Jontec Matt ir noturīgs pret spirtu - tas aizsargā grīdas virsmas pret spirtu saturošiem dezinfekcijas līdzekļiem. Atjauno grīdas dabisko izskatu un veido aizsargkārtu, kas to pasargā no ātras nolietošanās.
Samazina grīdas slīdēšanu.

CENA: 25,17 EUR + PVN
Akcija spēkā, kamēr prece noliktavā.
Parastā cena: 30,48 EUR + PVN


Art. 101102722
TASKI Jontec Nr.1
ir ļoti sārmains efektīvs vaska noņemšanas līdzeklis visām sārmu noturīgām grīdu virsmām. 
Produkts ātri un viegli noņem vasku un tā aizsargkārtas no PVC, vinila, akmens u.c. grīdu virsmām. 
Likvidē pat visgrūtāk tīrāmos netīrumus. TASKI Jontec Nr.1 ir īpaša sastāva formula, kas pilnībā notīra līdzekļu vai netīrumu slāņus bez papildus skalošanas.

CENA: 13,49 EUR + PVN
Akcija spēkā, kamēr prece noliktavā.
Parastā cena: 21,87 EUR + PVN