Gaisa atsvaidzināšanas tehnoloģija citā līmenī

Līdztekus vides aromatizēšanai kā risinājumam nepatīkamu smaku maskēšanai, mūsdienās smaržas ierasts uzskatīt par “ieskaujošu lietotāja pieredzi” kādā vietā. Uzņēmumi apzinās mūsu ožas spēcīgo spēju un izmanto aromātu burvību, lai dziļi savienotos ar mūsu emocijām. Smarža var izraisīt atmiņas un radīt paliekošus iespaidus, kas stimulē emocionālas reakcijas un izraisa noteiktu uzvedību. Smarža ir svarīgs emocionālais ietekmētājs, un patīkami aromāti piešķir vietām, priekšmetiem, cilvēkiem vai zīmoliem spēcīgu, unikālu un saskaņotu identitāti. Smaržas lietošana var ietekmēt laiku, ko cilvēks pavada veikalā, izraisot tādu uzvedību kā pārliecība, zīmola atpazīstamība un pirkšanas uzvedība. 

Vibe Pro® (Art. 76679) ir mūsdienīga elektroniskā gaisa atsvaidzināšanas ierīce un tā paceļ gaisa apkopi nākamajā līmenī, izmantojot nozarē vadošās inovācijas un patentētas tehnoloģijas.

Īpašības:
- Atsvaidzinātāj uzpildes nesatur aerosolus vai propelentus, un tie nav pakļauti spiedienam, tāpēc tas ir ilgtspējīgāks risinājums salīdzinājumā ar aerosoliem.
- Ierīce darbināma ar baterijām,kas nodrošina lielāku elastību izvietojumā; baterijas var darboties līdz pat 18 mēnešiem.
- Montāžas plāksne atvieglo uzstādīšanu un ir ātri noņemama no sienas efektīvai apkopei.
- Vibe Pro® var aptvert līdz 510 kubikmetriem telpas.

Patentētais Vibe® Pro Aircare dozators un uzpildes ar novatorisku tehnoloģiju telpā nodrošinātu izsmalcinātu aromātu, veidojot īpaši smalku miglu. Pieejami 5 dažādi aromāti.

Aromāts Aromāta notis Kods
Citrus & Mango              citrusaugļu miza, citrons, laims, ogas, svaigs, persiks, ārstniecības augi, krēmīgums, vaniļas notis, koksne, muskuss. Intenstitāte: 5 (visintensīvākā) 74934
Lavander & Geranium                            lavanda, ģerānija, ziedi, muskuss. Intensitāte: 4 (intensīva) 74958
Bergamot & Sandalwood bergamots, citrusaugļu miza, jasmīns, roze, eikalipts, krustnagliņas, sandalkoks, dzintars, muskuss. Intensitāte: 3 (vidēji intensīva) 74965
Linen Breeze apelsīns un citrons, apelsīna zieds, rozes, krustnagliņas, koksnes ciedrs, dzintars, muskuss, sūnas.  74941
White Tea & Thyme citrusaugļu miza, kazenes, ķirsis, pulveris, ilang-ilang, roze, lavanda, baltais muskuss. 74996

Gaisa atsvaidzināšanas difuzors SensaMist® S100 (Art. 76136) rada atmosfēru mazās un vidēji lielās telpās. Tas izmanto progresīvu izsmidzināšanas tehnoloģiju, lai radītu smalku smaržas miglu, kas pēc tam tiek izkliedēta vidē. Interjera vide tiek uzlabota ar unikāliem aromātiem, izmantojot smaržu tehnoloģiju. Ideāls gaisa aprūpes risinājums viesnīcām, kazino, sporta zālēm, mājām, mazumtirdzniecības telpām un viesmīlības vietām utt.

Aromāts Aromāta notis Kods
Summer Delight augļi, melone, saldums un vaniļa DELIGHT
Zesty Citrus citrusi, greipfrūts, apelsīns, citrons, laims un augļi.  ZESTY

Īpašības un priekšrocības:
• Tīras smaržeļļas.
• Nesatur GOS
• Visās smaržās ir iekļauts Airadicate™ nepatīkamo smaku novēršanas līdzeklis un smakas neitralizators, kas, kā pierādīts, palīdz novērst nepatīkamas smakas un uzlabo smaržas dzīvīgumu un efektivitāti.
• SensaMist® izmanto uzlaboto izsmidzināšanas tehnoloģiju, lai radītu smalku pievilcīga aromāta miglu.
• Visas smaržas efektīvi darbosies katrā no 7 dažādajiem SensaMist® smaržu difuzoriem.
• Ilgnoturīgs aromāts.
• Ideāli piemērots izmantošanai kā smaržu mārketinga stratēģija, lai piesaistītu klientus un sasniegtu jaunas auditorijas.

Vairāk informācijas par gaisa atsvaidzinātājiem un to izsmidzināšanas ierīcēm jautājiet savam tirdzniecības pārstāvim vai arī gaidīsim jūs mūsu paraugzālē Bukultu ielā 9, Rīgā.