Sniegs un sals?

Jādodas ikrīta kaujā ar sniegu? Aizsalis vējstikls un auto paslēpies zem kupenas? Ietve pie mājas nav saskatāma? Laiks sagādāt atbilstošu inventāru!

Fiskars sniega lāpstas ir pārbaudīta vērtība. Uzlabotais jaunā patentētā roktura dizains nodrošina labāku un ērtāku satvērienu. Rokturis ir pietiekami plats, lai jūs varētu strādāt biezos cimdos, un tā leņķis ir pārveidots ērtākai lietošanai. SnowXpert™ darbarīku klāsta vieglums padara sniega tīrīšanu tik vieglu, cik vien tas vispār iespējams, pat pēc pamatīga sniegputeņa.

Dažādu izmēru sniega lāpstas un sniega šķūris.


Vikan Transport sērijas klāstā ir vairāk nekā 70 profesionālu tīrīšanas rīku, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums efektīvi un produktīvi iztīrīt jebkura veida transportlīdzekļa iekšpusi un ārpusi.

Birste un skrāpis - divi vienā. 49 centumetrus garā birste ērti ievietojama auto salonā un vienmēr pa rokai.Ūdens savācējsliede noderēs ne tikai vējstikla, bet arī auto virsbūves tīrīšanai, jebkurā sezonā un jebkuros laikapstākļos. Savākt mitrumu vai slapjo sniegu būs parocīgi abos gadījumos.


Atcerieties izvēlētes vējstiklu tīrīšanas līdzekļus atbilstoši sezonai.
Vējstiklu tīrīšanas līdzekļi nesasals līdz attiecīgajai temperatūrai, viegli noņems netīrumus no vējstikla, neatstājot svītras un nebojājot automašīnas krāsotās virsmas. Lai sasniegtu labāku rezultātu, jāatceras regulāri arī notīrīt logu tīrīšanas slotiņas.